Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Szczyrk 2016

Dnia 1.10.2016 roku w Szczyrku odbyły się powiatowe zawody sportowo- pożarnicze młodzieżowych drużyn pożarniczych.

Drużyna MDP dziewcząt zajęła III miejsce, oraz I miejsce w zadaniu mustrze.

Gminne zawody sportowo- pożarnicze.

W dniu 16 09 2016 na stadionie sportowym w Hecznarowicach odbyły się gminne zawody sportowo- pożarnicze.

Drużyna MDP dziewcząt zajęła I miejsca zarówno w ogólnej klasyfikacji oraz w zadaniu Musztrze.

Piknik rodzinny w Wilamowicach

Dnia 4 września 2016 roku na stadionie LKS Wilamowiczanka Wilamowice odbył się piknik rodzinny w czasie którego prezentowalismy pokaz uwalniania osoby poszkodowanej z samochodu.

W zakładce galeria można obejrzeć zdjęcia z pokazu.

Upamiętnienie Powstania Warszawskiego

1 sierpnia 2016 r. o godzinie 17.00 został przeprowadzony był trening sprawności syren alarmowych, umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów 72. rocznicy Powstania Warszawskiego. Emitowany był dźwięk ciągły trwający 3 minuty.