herb_osp_wilamowice

Ochotnicza Straż Pożarna w Wilamowicach

herb_zosp

Menu

Aktualności

Kalendarze strażackie
Drodzy mieszkańcy Wilamowic i Zasola Bielańskiego!
W najbliższych tygodniach będziemy Państwu roznosić kalendarze, w tym roku w sposób bezkontaktowy.
Niestety, epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 nie daje nam możliwości by zrobić to w inny bezpieczny i pełni kontrolowany sposób. Dlatego, w nieco innej formie, choć równie serdecznie i gorąco pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości z każdego dnia, oraz aby pandemia szybko nas opuściła i w przyszłym roku mogliśmy się spotkać w zdrowiu i dobrej formie, tak jak miało to miejsce dotychczas.
Jednocześnie informujemy, że jeśli wyrażają Państwo chęć wsparcia dla działalności naszej jednostki możecie to zrobić poprzez przelew bankowy na nasze konto w Banku Spółdzielczym w Wilamowicach nr konta: 60 8134 0002 0000 0114 2000 0010
w tytule wpisując: ”Darowizna dla OSP Wilamowice”
lub odwiedzić remizę OSP Wilamowice w niedzielę 13 lub 20 grudnia 2020 gdzie po każdej mszy świętej będziemy na Państwa czekać.

Zabezpieczenie Tour de Pologne
W dniu 07.08.2020 w godz 12-16 nasza jednostka brała udział w zabezpieczeniu trasy przejazdu wyścigu Tour de Pologne na ul Żywieckiej w Bielsku-Białej.
W działaniach brał udział 1 zastęp OSP Wilamowice oraz jednostki OSP z terenu powiatu bielskiego i z miasta Bielsko-Biała.

 

Dzień Strażaka

Dziś obchodzimy międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji wszystkim druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych oraz funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej życzymy dużo zdrowia, wytrwałości, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym a w szczególności tyle powrotów ile wyjazdów!!!

BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA RATUNEK

Podziękowanie dla firmy Biba- Styl

Ochotnicza Straż Pożarna w Wilamowicach składa serdeczne podziękowanie firmie Biba Styl z Wilamowic za nieodpłatne przekazanie maseczek ochrony.

Więcej: http://www.biba-styl.pl/

Śmierć dh Kazimierza Fajfrzyka

W dniu 14.03.2020 zmarł członek Honorowy OSP Wilamowice dh. Kazimierz Fajfrzyk.
Jego pogrzeb odbył się w dniu 17.03.2020

Walne Zebranie

Zarząd OSP Wilamowice informuje wszystkich członków, że w dniu 7.03.2020   o godzinie 16 odbędzie się Walne zebranie sprawozdawcze.

 

Obecność obowiązkowa.

Statystyka zdarzeń w 2019 roku

Statystyka wyjazdów OSP Wilamowice za rok 2019.
Ogółem: 77
w tym:
17 - Pożarów.
55 - Miejscowych zagrożeń
5 - Alarmy fałszywe

Copyright © OSP Wilamowice 2016 - 2024